Vložil jaromir.spudil - 4 listopadu, 2011

Hasičský ples 2012

0

Pozvánka na Výroční schůzi SDH Šimanov 2011

Zveme všechny členy SDH Šimanov, všechny čestné členy a všechny, kteří se chtějí přidat k hasičům na Výroční schůzi SDH Šimanov. Schůze se koná 16. listopadu v 19:00 hodin v zasedací místnosti OÚ v Šimanově.

Na schůzi bude předložena zpráva o činnosti SDH za rok 2011, budou se plánovat akce na příští rok, budou se vybírat členské příspěvky – 100 Kč.

Pozvanka na schuzi SDH Šimanov

0

Noční pohárová soutěž v Humpolci – 24. 9. 2011

Vložil jaromir.spudil - 1 listopadu, 2011

Letošní sezónu jsme zakončili noční soutěží v Humpolci. Někteří už cestou do Humpolce cítili v kostech, že to nebude dobré… Raději jsme už měli zůstat doma a sezónu zakončit soutěží konanou v Šimanově.  Soutěže, kam jsme letos vyrazili poprvé se nám prostě nevyvedly… To byl i scénář soutěže v Humpolci. Na soutěž dorazilo 7 ženských družstev a 24 družstev mužů. Sjely se týmy z celé ČR – dokonce i zástupci, kteří soutěžily na mistroství světa. Bylo se opravdu na co dívat. Ale opět organizační stránka soutěže nebyla podchycena… Povolovaly se věci, které by se povolovat neměly, holky měly špatně změřenou dráhu – takže některá družstva musela běžet dvakrát… To byl i náš případ. Jo a někteří jedinci si dráhu zaběhli i třikrát (pravý proud žen – za Novou Ves). I přesto, že dráha byla o 10 m delší než je podle pravidel, tak se holkám podařil udělat luxusní čas, za který by se vůbec nemusely stydět, ale z důvodu rozpojení savic měly holky neplatný pokus. Proto i byly rády, že můžou jít ještě jednou a udělají ještě lepší čas. Bohužel zaváhání na savicích nás odřízlo od vítězné bedny a s platným časem 30,08 holky skončily předposlední. Kluci v útoku měli taky smůlu, savice byla rychlejší než koš a dotkla se hladiny dřív, a tak byl pokus neplatný. Ale kluci klobouk dolů, stihnout honit koš po náměstí a ještě dosáhnout na 3B času 27,85 jen tak někdo neumí 🙂

Shrnutí celé soutěže: do Humpolci stejně jako na Šacberk už snad asi néé.

Touto cestou děkujeme hasičce z Polné – Míše Pospíšilové, která nám zaskočila nejenom v soutěži v Humpolci. Velké dík. A samozřejmě velké dík všem aktivním hasičům SDH Šimanov, kteří vydrželi až do konce sezóny, která letos byla opravdu dlouhá. Přijměte pozvání na výroční schůzi, která se koná 16. 11. 2011 v 19:00 hodin v zasedací místnosti OÚ.

Ženy běžely v tomto složení: koš Stanislava Štěpánová, savice Michaela Sochorová, strojník Jiří Jeřábek, béčka Michaela Pospíšilová, rozdělovač Kateřina Jeřábková, pravý proud Hana Spudilová, levý proud Lucie Kubínová.

Kluci startovali v tomto složení: koš Petr Jeřábek, savice Vojtěch Hovorka, strojník Jiří Jeřábek, béčka Aleš Spudil, rozdělovač Jaromír Spudil, levý proud Jakub Brychta, pravý proud Zbyněk Sochor.