Archiv - Červenec, 2011

0

Soutěž v netradičním požárním útoku Kalhov – 9. 7. 2011

Vložil jaromir.spudil - 23 července, 2011

Psychicky jsme se všichni připravovali na soutěž do Kalhova, víme že tam se to opravdu nacvičit nedá. Nečekali jsme, co všechno si pro nás Kalháci nachystali… I tak jsme to nechtěli podcenit a v pátek (den před soutěží) vyrazili na Kalhovské území zacvičit. Po příjezdu jsme obdivovali jejich vtipné vyladění dráhy, která se druhý den promění v boj o putovní pohár Relaxačního střediska Kalhov. Všechno jsme vyzkoušeli a večer projednali strategii, kterou druhý den v sobotu na soutěži uplatníme. Na cvičišti jsme šli naplno a to bohužel odnesli naši dva hasiči – Katka a Jaromír, kteří si trošku pochroumali nožku. I přesto druhý den nastoupili na startovní čáru a dali do sokutěže všechno. I naše košařka Ivana překonala strach z lávky a jak můžete vidět na videu – přeběhla ji jako laňka. Naši kluci jeli obhajovat první místo, ale bohužel putovní pohár vrátili místním, kteří byli o vteřinu rychlejší. Naopak ženám se podařilo získat putovní pohár, který v loňském roce patřil hasičkám z Kalhova. Putovní poháry jsme si tedy mezi sebou vyměnili a těšíme se na další ročník!

Krátká videa z průběhu soutěže naleznete na odkazech níže:

video: všechny ženy

video: útok muži Kalhov

video: útok starší muži

video: přes lávku na čas

Fotky z úspěšné soutěže naleznete ZDE.

úlovek z Kalhova

0

Noční pohárová soutěž Dobroutov – 2.7.2011

Vložil jaromir.spudil - 3 července, 2011

Další úspěšná soutěž, kde holky urvaly druhé místo! Ze sedmi holčičích društev skončily druhé s krásným časem 25,01 s. Běželo se na dva pokusy, protože se čakalo až se setmí, aby všichni kluci měli stejné podmínky. Društev mužů bylo na soutěži dvacet a naši kluci běželi jako dvanáctí. Toto číslo pro ně asi nebylo šťastné, protože přes nadějný start, kdy jim šla voda z mašiny za 9 sekund, nastaly problémy na béčku, které se rozpojilo a útok byl kvůli nedokončení neplatný. Návrat z noční soutěže byl okolo jedné hodiny. Kluci už se těší na noční Polnou, kde si chtějí spravit chuť 🙂

Tabulku výsledků ze soutěže naleznete zde:

výsledky muži

výsledky ženy

Fotky z noční soutěže najdete na rajčeti sdhsimanov: http://sdhsimanov.rajce.idnes.cz/

cimg9737

0

Pohárová soutěž Smrčná – 18.6.2011

Vložil jaromir.spudil - 3 července, 2011

Do Smrčné jsme se těšili a pilně trénovali, abychom prolomili smůlu posledních nezdařených let… Překonat se nám však nepodařilo (o vteřinu) vítěze z Plandrů, kteří obhájili první místo. Ženy měly ve Smrčné štěstí a odvezly si pohár za první místo! Po nezdařené štafetě dokázaly časový rozdíl dohnat na povedeném požárním útoku. Ze sedmi družstev přivezly holky první místo, v závěsu nechali o setiny vteřiny holky z Pístova a na třetím místě se umístily holky z Plandrů. Muži měli konkurenci vyšší, počet zúčastněných družstev bylo osm. Klukům se podařil nejrychlejší útok, kde na sání dosáhli času 24,40 s. Ze Smrčné si odvezli krásné druhé místo.

Fotky ze soutěže naleznete ZDE.

100%přípravava