Archiv - Květen, 2011

0

Okrsková soutěž – Hybrálec 28.5.2011

Vložil jaromir.spudil - 31 května, 2011

U příležitosi oslav 130. výročí založení SDH Hybrálec jsme se účastnili okrskové hasičské soutěže v požárním sportu. Soutěžilo se v požárním útoku a ve štafetách 4x100m. Součástí programu bylo předvedení složek integrovaného záchraného systému. Po soutěži hrála k tanci a poslechu hudební skupina VIGO.

Pro SDH Šimanov byl výjezd na tuto soutěž postupem na okresní soutěž v Třešti, která se koná 25. 6. 2011. Bohužel z důvodu plánované dovolené, kterou si jistě členové SDH Šimanov zaslouží, se soutěže nezúčastní.

I přes nepřízeň počasí, která je pro hasičskou soutěž v Hybrálci raritou, se podařilo získat a odvést si tři vítězství. V kategorii ženy, kategorii muži a v kategorii nejrychlejší kolektiv v požárním útoku.

Výsledky ze soutěže obou okrsků (Jihlava, Větrný Jeníkov):

vysledky Hybralec 2011

Děkujeme za natočení videa a jeho poskytnutí kolegům z SDH Boršov 🙂

Šimanov – ženy

Šimanov – muži

Fotky z povedené akce a její oslavy v naší hasičárně naleznete ZDE.

BOHYNĚ

0

Boršov- pohárová soutěž 21.5.2011

Vložil jaromir.spudil - 31 května, 2011

Jako přípravu na okrskovou soutěž jsme využili pozvání na pohárovou soutěž do Boršova, která se konala 21. května 2011 na place,  kde trénuje náš vzor SDH Boršov. Soutěže se účasnila tři ženská družstva a čtrnáct družstev mužů. Jelo se dle pravidel open ligy a bylo na co se dívat.

Videa ze soutěže:

Šimanov – ženy

Šimanov – muži

Šimanov – muži opakovaný

Výsledková listina:

borsovpohar20111

Další fota ZDE:

fota