Archiv - 'Dokumenty'

0

IV. hasičský ples SDH Šimanov

Vložil jaromir.spudil - 15 ledna, 2015

SDH Šimanov pořádá 24. ledna 2015 již IV. hasičský ples, který se bude konat v KD Ústí od 20:00 hodin.

Vstupné 100 Kč, bohaté ceny, rozvoz autobusem zajištěn.

K tanci hraje stejná skupina jako loni – MARTIN a LUCIE.

Lístky již v předprodeji u Jiřího Jeřábka.

Plakát

0

Ohlédnutí se za již III. hasičským plesem SDH Šimanov

Vložil jaromir.spudil - 10 února, 2014

Již potřetí jsme pořádali hasičský ples, který si získává každý rok nové příznivce. Letos jsme ho opět pořádali v KD Ústí. Sál jsme naplnili 180 platícími lidmi, ale lidí tam bylo mnohem více, troufám si říci i přes 200. Lidí bylo o něco málo víc, než loni. Atmosféra byla famózní, kapela Martin a Lucie z Humpolce byla úžasná, lidé se bavili a kladná zpětná vazba byla potěšující. Kolegyně proudařka Lucie Kubínová společně s Jirkou Pesrem si připravili ukázky tanců – Salsa, Bachata, Zouk. Tombola (178 cen) snad také potěšila. Doprava na ples a z plesu byla zajištěna autobusem, který využilo cca 50 lidí. Podtrženo a shrnuto, super akce, spokojenost na obou stranách – těšíme se na 4. ročník!! Kdo nedorazil, může to napravit příští rok zase v lednu ;-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

0

III. hasičský ples SDH Šimanov

Vložil jaromir.spudil - 2 ledna, 2014

SDH Šimanov pořádá 25. ledna 2014 již III. hasičský ples, který se bude konat v KD Ústí od 20:00 hodin.

Vstupné 100 Kč, bohaté ceny, rozvoz autobusem zajištěn.

K tanci hraje stejná skupina jako loni – MARTIN a LUCIE.

Lístky již v předprodeji u Jiřího Jeřábka.

plakat ples 2014

0

Pozvánka na hasičský ples SDH Šimanov

Vložil jaromir.spudil - 25 prosince, 2012
Přijďte se pobavit, zatancovat, zazpívat a odnést si bohatou tombolu, která je pro vás připravena. Ples se koná 26. ledna 2013 v KD Ústí, začátek od 20:00 hodin. Rozvoz zajištěn busem, dle zájmu zúčastněných. Termíny odjezdu autobusu budou upřesněny. K tanci a poslechu hraje skupina Martin a Lucie z Humpolce.  Vstupné pouhých 100 Kč, tak neváhejte zainvestovat a odnést si spoustu zážitků. Lísky nyní v předprodeji u Jiřího Jeřábka a Jaromíra Spudila. Kapacita sálu je omezena, tak s nákupem lístků neotálejte. Večerní překvapení v podání místních hasiček/hasičů se také připravuje. Nenechte si ujít druhý ročník našeho plesu!!
0

10. Celostátní hasičský festival dechových hudeb a dnů záchranářů

Vložil jaromir.spudil - 11 srpna, 2010

Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR pro všechny hasiče, zaměstnance HZS ČR, příznivce a přátele připravilo společné setkání v Pelhřimově v sobotu 28. srpna 2010.

pelhrimov-2010-info

0

Fotosoutěž HZS kraje Vysočina

Vložil jaromir.spudil - 11 srpna, 2010

Kolegové a kamaradi! Do konce měsíce září 2010 se můžete zúčastnit fotografické soutěže s názvem „Hasičská fotka“. Soutěž probíhá ve třech kategoiích – „Zásahová činnost“, „Požární sport“ a „Ze života hasičů“. Do soutěže se můžete zapojit zaregistrováním a vložením fotografie přes odkaz www.hasici-vysocina.cz/fotosoutez. Zde jsou umístěna veškerá pravidla k soutěži. Vyhodnocení soutěže proběhne v měsící říjnu, kdy se sejde odborná porota a vybere tři nejlepší fotografie z každé kategorie. Tak neváhejte a posílejte svoje fotky! Možná právě Vy vyhrajete některou ze zajímavých věcných cen.

pravidla-souteze

0

Pozvánka na degustaci

Vložil jaromir.spudil - 5 července, 2010

Pozvánka na soutěž ovocných destilátů ve dnech 28.8. a 29. 8. 2010 v Pelhřimově.

Pozvanka na degustaci